Strona główna Redakcja

Redakcja

Podróże kształcą, to jest pewne! Mimo wszystko każdemu miłośnikowi zwiedzania i poznawania świata przydaje się kompendium o najbardziej interesujących miejscach i przewodnik po atrakcjach. To nieocenione wsparcie w zaplanowaniu podróży tak, by w pełni wykorzystać czas i niczego nie przeoczyć. Portal Mleczne Podróże, powstał z pasji do turystyki, by dostarczać świeżych informacji o wszelkich istotnych nowinkach, jak i dokształcać z wiedzy o świecie.
Praktyczny poradnik turystyczny!

Wyjazd z biurem podróży, czy na własną rękę? Podróż samolotem, czy samochodem? Takich dylematów i wiele więcej dopada nas podczas planowania wycieczki. Nic dziwnego każdemu zależy nie tylko na komforcie, ale również na atrakcyjnych rozwiązaniach ekonomicznych. Każdy też może mieć nieco inne potrzeby. Wszytko zależy od tego, czy podróżujemy z rodziną, przyjaciółmi, czy w pojedynkę. Czy preferujemy aktywny wypoczynek, czy wręcz przeciwnie, nastawiamy się na błogie chwile lenistwa. Na portalu Mleczne Podróże, znajdziecie informację o aktualnych cenach, dostępności biletów, o tym jak najlepiej dojechać do celu, gdzie można dobrze zjeść, czy też gdzie sprawdzić aktualną pogodę.

Niezwykle ważna jest pora wyjazdu, zwłaszcza, jeśli obieramy kierunek zagraniczny. Tym bardziej, że wiele miejsc charakteryzuje się sezonowością. Z portalu Mleczne Podróże dowiesz się, który region jest najatrakcyjniejszy w danym okresie roku, a co za tym idzie oferuje wówczas najlepsze ceny i najwięcej atrakcji. To nie wszystko, możesz się również przygotować na to, jakie nieoczekiwane wydatki mogą Cię czekać, a nawet poznać kulturę danego miejsca. Dzięki temu szybciej odnajdziesz się w nowych warunkach i zasymilujesz ze społeczeństwem.

O Nas

Portal Mleczne Podróże, przekonuje, że nawet najbardziej egzotyczne miejsca mogą być w Twoim zasięgu, a marzenia o dalekich podróżach mogą być znacznie prostsze, niż Ci się wydaje. Dzięki niemu odkryjesz walor nowych miejsc, które staną się Twoim celem, a świat nie będzie krył przed Tobą tajemnic!

Napisz do nas

Redakcja Mleczne Podróże

Święty Marcin 29/8,
61-806 Poznań

telefon: 451 409 600

Jeśli masz ochotę zamieścić swój artykuł na naszej stronie bądź jesteś zainteresowany współpracą – zachęcamy do kontaktu pod adres redakcja@mleczne-podroze.pl.

Najnowsze wpisy

Airbnb – co to jest i jak działa? Analizujemy plusy i...

Cześć, dzisiejszy wpis na blogu poświęcę serwisowi Airbnb, który od kilku lat rewolucjonizuje sposób, w jaki podróżujemy. Co to...

Bucket list czyli marzenia podróżnicze które musisz spełnić przed 30-ką!

Być może już na samym początku Cię rozczaruję, ale... nie ma jednego sprawdzonego sposobu na sporządzenie podróżniczej listy marzeń. Jeśli go szukasz...

Porady jak zaoszczędzić na noclegu w podróży

Bywa, że koszty zakwaterowania są znacznie wyższe niżeli bilety lotnicze. Zbyt duże koszta wyprawy już od samego początku niekiedy decydują o zaniechaniu...