Idealne miejsce na krótki pobyt? Powinno być w ciekawej lokalizacji, z dobrą kuchnią i licznymi atrakcjami. Te warunki spełnia Rancho pod Bocianem, malowniczo położony ośrodek wypoczynkowy niedaleko Warszawy.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć goście Rancha?

Rancho pod Bocianem to przytulny ośrodek z mnóstwem atrakcji. Główny budynek zapewnia miejsca noclegowe dla ponad setki gości, prócz tego jest możliwość wynajęcia kameralnego domku weekendowego dla kilkuosobowej grupy. Ośrodek ma oczywiście swoją własną restaurację – to Stara Izba urządzona w tradycyjnym stylu, z bogatym menu i sezonowymi przysmakami, serwująca posiłki także dla dzieci. Biesiadować nie trzeba koniecznie wewnątrz budynku, bo jest także część plenerowa, z grillem na świeżym powietrzu.

Do ośrodka należy rozległy, zielony teren z lasem i stawami. Są tutaj trasy do przejażdżek quadami, a zimą można uprawiać narciarstwo biegowe. Jest mnóstwo miejsca na pikniki i spokojne spacery, a jeśli ktoś miałby ochotę na uprawianie sportów, jak najbardziej ma ku temu warunki – Rancho posiada własne boiska do gier zespołowych, ściankę wspinaczkową, strzelnicę, teren do minigolfa, pole do gry w paintballa, do tego jeszcze dochodzi plac zabaw przygotowany specjalnie dla dzieci.

 

Kiedy warto tutaj przyjechać?

Rancho świetnie się sprawdzi jako miejscówka dla rodziny, która chce spędzić wspólnie cały weekend na łonie natury. Wesele, chrzciny, komunia? W Rancho nie ma problemu z organizacją tak dużej imprezy okolicznościowej, choć oczywiście wymaga to wcześniejszej rezerwacji i ustalenia szczegółów co do menu oraz pozostałych atrakcji. Rancho przyjmuje gości także w święta, a w dni takie jak Andrzejki czy Sylwester można się spodziewać hucznej zabawy w szampańskiej atmosferze. Wszelkie szczegóły dotyczące takich wydarzeń można znaleźć na stronie ośrodka, ranchopodbocianem.pl.

Ofertę Rancha docenią również firmy. W ośrodku może się odbyć konferencja, szkolenia, impreza integracyjna dla pracowników, ważne spotkania biznesowe – sale są wyposażone w niezbędny sprzęt, a w razie problemów można liczyć na wsparcie pracowników obsługi. Rezerwacji można dokonać telefonicznie albo drogą mailową, a dojazd z Warszawy zajmie uczestnikom mniej niż jedną godzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here