Mazury są bez wątpienia jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce, umożliwiającym zarówno aktywny, jak i mniej wymagający wypoczynek. Jednym z najlepszych sposobów na wypoczywanie na Mazurach jest żeglowanie. Czarter na Mazurach umożliwia wynajęcie różnego rodzaju jachtów, dopasowanych do potrzeb różnych załóg. Wybierając konkretną firmę warto zwrócić uwagę nie tylko na ceny poszczególnych jachtów, ale też na ich stan, dostępność w interesującym nas terminie, ubezpieczenie jednostek, czy też opinię, jaką cieszy się dany czarter. Jeżeli posiadasz odpowiednie uprawnienia, możesz samodzielnie wyczarterować interesujący cię jacht. Jeżeli nie masz patentu, bez problemu możesz go zrobić, zapisując się wcześniej na kurs szkoleniowy. Możesz też zapytać kogoś spośród swoich znajomych, czy nie posiada wymaganych dokumentów i razem z nim zorganizować rejs.

Duży wybór jednostek – znajdź jacht dla siebie

Czartery jachtów na Mazurach posiadają bardzo zróżnicowaną ofertę. Można w niej znaleźć zarówno nowsze, jak i starsze jednostki, mniejsze i większe, bardziej sportowe i takie, których właściwości nautyczne zapewniają większą stabilność. Poszczególne jachty różnią się również standardem wyposażenia oraz rozwiązaniami dotyczącymi np. lin poprowadzonych do kokpitu.

Zanim zaczniesz szukać konkretnego jachtu, zastanów się, jaka jednostka jest ci potrzebna. Jeżeli nie masz doświadczenia w samodzielnym organizowaniu rejsów, skontaktuj się  np. z pracownikiem https://www.sailor.pl/ – czarter jachtu Mazury, który pomoże ci wybrać jacht, który spełni twoje oczekiwania. Parametry, które należy wziąć pod uwagę to przede wszystkim liczebność załogi. czas trwania rejsu, posiadane doświadczenie, spodziewany komfort oraz budżet, którym dysponujesz.

Sprawdzona firma to gwarancja wysokiej jakości usług

Mazurski czarter jachtów Sailor to firma ciesząca się zaufaniem klientów, posiadające ponad 25 lat doświadczenia w żeglarstwie. Czarter oferuje zarówno jachty żaglowe, jak i motorowe. Dzięki temu niezależnie od tego, jakie są twoje oczekiwania, znajdziesz tutaj jednostkę dla siebie. Jachty są w bardzo dobrym stanie, a kontakt z firmą jest bezproblemowy. Współpraca z czarterem Sailor to gwarancja udanego urlopu lub wakacji. Jeżeli zależy ci na konkretnym jachcie i wiesz, w jakim terminie planujesz rejs, jak najszybciej skontaktuj się z pracownikiem czarteru. Dzięki temu będziesz w stanie zarezerwować wybrany jacht i mieć pewność, że zrealizujesz rejs zgodnie ze swoimi założeniami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here